15 грудня відбудеться експертна толока «Аргументи європеїзації. Довідник для українця»

00:00,
9 Грудня 2011
1005

15 грудня відбудеться експертна толока «Аргументи європеїзації. Довідник для українця»

00:00,
9 Грудня 2011
1005
15 грудня відбудеться експертна толока «Аргументи європеїзації. Довідник для українця»
15 грудня у рамках «Європейського тижня», приуроченого до саміту Україна-ЄС, відбудеться експертна толока «Аргументи європеїзації. Довідник для українця».

Мета заходу – забезпечити суспільний дискурс фаховими аргументами стосовно наслідків процесу європеїзації України в різних суспільних сферах.

На експертній толоці будуть оприлюднені результати дослідження Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва щодо рівня обізнаності населення та підтримки євроінтеграційного курсу. Також експерти обговорять якісні зміни від європеїзації та представлять результати дослідження її наслідків у сферах політичного та економічного співробітництва, секторальних ініціатив. Аргументацію національних експертів буде підсилено виступом словацького колеги про шлях Словаччини до ЄС. 

До участі в дискусії запрошені представники уряду, Верховної Ради України, Адміністрації президента України, дипломатичного корпусу, міжнародних організацій, експерти та журналісти.

Ініціатор заходу: Громадська експертна Рада при Українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС.

Інформаційні партнери: «Телекритика», «Бізнес-радіо», «Асоціація європейських журналістів».

Захід відбудеться з 10:00 до 12:30 в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» (вул. Б.Хмельницького, 8/16).

Робочі мови: українська, англійська (синхронний переклад).

Контакти: youkraine.eu@gmail.com

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
MediaSapiens
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду