Аніме Хаяо Міядзаки стало причиною нового рекорду Twitter

00:00,
15 Грудня 2011
1269

Аніме Хаяо Міядзаки стало причиною нового рекорду Twitter

00:00,
15 Грудня 2011
1269
Аніме Хаяо Міядзаки стало причиною нового рекорду Twitter
Twitter зафіксував новий рекорд кількості твітів у секунду. Новою подією, на яку бурно відреагували користувачі, стала трансляція у Японії аніме легендарного Хаяо Міядзаки «Небесний замок Лапута».

9 грудня на японському телебаченні показали аніме Хаяо Міядзаки (宮崎 駿) Castle in the Sky («Небесний замок Лапута»). Ця подія стала причиною надзвичайної активності у Twitter. Кількість твітів досягла 25 008 за секунду, що стало новим абсолютним рекордом сервісу мікроблогів.

Попередній рекорд було зафіксовано у серпні, коли під час церемонії MTV Video Music Awards стало відомо про вагітність співачки Бейонсе.

Нещодавно Twitter опублікував перелік подій, на які користувачі реагували особливо великою кількістю твітів. Такими подіями стали, зокрема, землетруси та цунамі у Японії, захват Усами бен Ладена, смерть Стіва Джобса і його попередній відхід від справ Apple та Королівське весілля у Великобританії.

Хаяо Міядзакі отримав у 2002 році «Оскар» за сюрреалістичну казку у льюіскероллівському стилі «Віднесені привидами» («Унесенные призраками») як за кращий повнометражний анімаційний фільм. «Віднесені привидами» став найуспішнішим фільмом Японії, хоча тривалий час за її межами був відомий мало. «Небесний замок Лапута» представляє собою альтернативну реальність рівня технічного розвитку Європи початку 20 ст., острів Лапута одні сприймають як осередок військових потужностей, а інші – як джерело скарбів, але до легендарного Небесного замку не так просто дістатися.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Хаяо Міядзаки і російське видання Castle in the Sky / MS
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду