Веб-футурологія: яким буде інтернет і технології завтрашнього дня

00:00,
6 Січня 2012
1550

Веб-футурологія: яким буде інтернет і технології завтрашнього дня

00:00,
6 Січня 2012
1550
Веб-футурологія: яким буде інтернет і технології завтрашнього дня
Slon.ru зібрав футурологічні прогнози про наше технологічне майбутнє. Жоден з прогнозів не оминув тему тачскрінів, котрі оточуватимуть людей усюди.

Візуалізація майбутнього від Microsoft демонструє мобільні гаджети, які остаточно втратили об’єм і мають товщину кредитної картки, інтернет, котрий оточує людей усюди, на вулиці, в машинах, інтерактивні електронні книги, які можна буде складати навпіл, і голографічні дисплеї – зображення з них можна буде перенаправляти на стіну, стіл, будь-яку поверхню.

Smart-поверхнями буде оточено все навколо, вони відображатимуть інформацію з інтернету, смартфонів та планшетів.

У п’ятихвилинному відео про майбутнє електронних книг компанія IDEO прогнозує найближче майбутнє тексту у букрідерах та планшетах.

Згідно футурології від IDEO, текст у планшеті отримає інтегровані соціальні функції. Власник планшету зможе слідкувати за найбільш обговорюваними книгами і навіть за найбільш обговорюваними абзацами – можна буде переглядати відгуки інших читачів про окремий фрагмент тексту. Крім того, читачі зможуть подивитися, що зараз читають його друзі, скористатися іхніми посиланнями-рекомендаціями, написати відгук, порадивши щось із прочитаного.

Також в IDEO вважають, що у майбутньому автори зможуть вбудовувати у свої тексти так звані «пасхальні яйця», дозволяючи побачити прихований текст, або інші елементи – наприклад, якщо підняти планшет на певній сторінці, відкриється приховане автором послання.

Повна версія прогнозів технологічного майбутнього – Slon.ru

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
IDEO
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду