Google обіцяє $1 млн. за злам браузера Chrome

00:00,
3 Березня 2012
585

Google обіцяє $1 млн. за злам браузера Chrome

00:00,
3 Березня 2012
585
Google обіцяє $1 млн. за злам браузера Chrome
Під час конференції з питань кібербезпеки CanSecWest, яка відбудеться 7-9 березня у Ванкувері, компанія Google проведе змагання з пошуку уражуваностей у своєму браузері Chrome, сумарний призовний фонд яких складає мільйон доларів.

Цю суму Google розділить на винагороди у розмірі $60 тис., $40 тис. та $20 тис. в залежності від досягнень учасників конкурсу у знаходженні «дірок» у Chrome.

Організаторами також вітається виявлення багів у пов’язаних із браузером компонентах операційної системи Windows та супроводжуючому софті.

«І хоча це не є безпосередньо проблемою Chrome, ми вирішили заохотити конкурсантів і таким чином також, оскільки виявлення подібних недоліків вкладається у нашу місію із створення безпечного інтернет-досвіду», – відзначають розробники на The Chromium Blog.

Знайдені конкурсантами помилки повинні бути присутніми у останніх версіях Chrome, а також не повинні бути відомими розробникам та будь-яким іншим третім особам.

Всі переможці також отримають портативний комп’ютер Chromebook.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Google
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду