Twitter перекладено мовами із написанням справа наліво

00:00,
7 Березня 2012
1103

Twitter перекладено мовами із написанням справа наліво

00:00,
7 Березня 2012
1103
Twitter перекладено мовами із написанням справа наліво
Twitter запущено на чотирьох нових мовах: арабською, фарсі, івриті та урду.

З перекладом компанії допомагали 13 тис. добровольців з усього світу, тож локалізацію було створено у рекордно короткі терміни, відзначається у Twitter Blog

Серед перекладачів-добровольців були саудівські блогери, єгипетські студенти, журналісти BBC, шкільні вчителі з Ізраїлю – мешканці країн де, як відомо, відносини Twitter і влади є досить напруженими (всі пам’ятають, наприклад, роль Twitter у Арабських революціях), або сервіс мікроблогів заблокований взагалі.

Відтепер Twitter доступний 28 мовами – при цьому написання справа наліво вимагало від розробників створення додаткових технічних інструментів і внесення змін до існуючого функціоналу Twitter, наприклад, новий формат хештегів, написання цифр і т.п.

Сервіс мікроблогів подякував команді перекладачів за значний внесок у створення такої локалізації, і запрошує відвідати Центр перекладів Twitter для того, щоб обговорити існуючі переклади та запропонувати нову мову для локалізації.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
MediaSapiens
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду