Браузер Google Chrome успішно зламано

00:00,
14 Березня 2012
1304

Браузер Google Chrome успішно зламано

00:00,
14 Березня 2012
1304
Браузер Google Chrome успішно зламано
Такий результат змаганнь з пошуку вразливостей у браузері Chrome, організованих компанією Google.

Як стало відомо раніше, за пошук уражуваностей в своєму браузері Google обіцяла приз загальною сумою $1 млн. Ці кошти розподілялися винагороди у розмірі  $60 тис., $40 тис. та $20 тис. – в залежності від досягнень учасників конкурсу у знаходженні «дірок» Chrome.

Хакер-тінейджер під псевдонімом PinkiePie довів можливість отримання повного контролю над комп’ютером з останньою версією операційної системи Win7 – використавши три раніше невідомі вразливості останньої версії Chrome, повідомляє ars technica.

Вразливість повністю пропатченої останньої версії браузеру PinkiePie продемонстрував за допомогою рожевого поні із середньовічною сокирою в руці, який «рубає» Google Chrome.

Таким чином PinkiePie заслужено отримав приз у $60 тис., а розробники «залатали» дірки, знайдені ним  у останній версії Chrome, протягом декількох годин.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
ars technica
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду