Для програми «Відкрита розмова» створено Facebook-сторінку

00:00,
10 Травня 2012
1749

Для програми «Відкрита розмова» створено Facebook-сторінку

00:00,
10 Травня 2012
1749
Для програми «Відкрита розмова» створено Facebook-сторінку
Для програми з налагодження діалогу між представниками ЗМІ та органами влади і правоохоронними структурами «Відкрита розмова» / Open dialogue створили сторінку у Facebook.

Про це повідомила прес-секретар президента України, керівник Міжвідомчої робочої групи з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захисту прав журналістів при президенті України, Дарія Чепак.

«Головна мета виходу «Відкритої розмови» у соціальні мережі – забезпечити зворотний зв’язок, обмін думками між журналістами та експертами щодо питань роботи ЗМІ», – пояснює Чепак.

На сторінці публікується вся інформація щодо діяльності програми «Відкрита розмова».

Також на Facebook‑сторінці створено онлайн-приймальню для оформлення звернень до міжвідомчого комітету з оперативного реагування на конфлікти за участю представників ЗМІ.

За словами Чепак, у планах розвитку сторінки – опитування відвідувачів та обговорення актуальних питань, що стосуються роботи журналістів, розміщення корисної інформації, яка може стати в пригоді як представникам ЗМІ, так і тим, хто з ними співпрацює.

«Я дуже сподіваюся, що Facebook-товариство братиме активну участь в обговоренні тем, які є в компетенції програми. Маю надію, що на цій сторінці висловлюватимуться корисні пропозиції та креативні думки», – зауважила прес-секретар президента України.

Програму «Відкрита розмова» було представлено прес-службою президента України 4 липня 2011 року. Суть програми полягає у налагодженні відкритого діалогу між представниками ЗМІ та органами влади і правоохоронними структурами. 6 липня 2011 року було створено Міжвідомчу робочу групу з аналізу стану дотримання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів при президентові України.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Відкрита розмова
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду