Кількість користувачів Twitter у Великобританії досягла 10 млн.

00:00,
15 Травня 2012
450

Кількість користувачів Twitter у Великобританії досягла 10 млн.

00:00,
15 Травня 2012
450
Кількість користувачів Twitter у Великобританії досягла 10 млн.
Автори:
Зі 140 млн. користувачів Twitter 10 млн. проживають у Великобританії. Британія стала четвертою країною за кількістю користувачів сервісу мікроблогів – після США, Бразилії та Японії, повідомляє Guardian.

При цьому 80% британських користувачів Twitter користуються сервісом мікроблогів з мобільних гаджетів.

Це достатньо високий відсоток – враховучи те, що середній світовий показник використання Twitter з мобільних пристроїв складає близько 55%.

Використання Twitter у Великобританії було особливо популярним влітку минулого року, тоді ж сервіс звинувачували у сприянні організації заворушень у Лондоні та інших британських містах.

Керівництво сервісу мікроблогів, як відзначає Guardian, виконало вагому роботу на британському ринку з 2009 року – коли один із співзасновників Twitter Еван Уільямс (Evan Williams) відзначив у інтерв’ю BBC: «Лондон – наше головне стратегічне місто на сьогоднішній день, а Великобританія поступається у аспекті кількості користувачів Twitter лише Сполученим Штатам».

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Twittermania
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
2019 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду