ЗМІ обговорюють плани щодо придбання Opera компанією Facebook

00:00,
28 Травня 2012
1009

ЗМІ обговорюють плани щодо придбання Opera компанією Facebook

00:00,
28 Травня 2012
1009
ЗМІ обговорюють плани щодо придбання Opera компанією Facebook
Про плани Facebook придбати розробника браузеру Opera, компанію Opera Software, повідомив портал Pocket-lint з посиланням на власні джерела.

Facebook збирається взяти участь у конкурентній боротьбі з компаніями Google, Apple, Microsoft, Mozilla та Yahoo!, стверджує джерело Pocket-lint.

Як відомо, ці інтернет-компанії вже мають свої браузери: Google є розробником Google Chrome, Mozilla – Mozilla Firefox, Microsoft – Internet Explorer, Apple – Safari, а Yahoo! нещодавно презентувала свій браузер Axis.

Браузер Opera демонстрував стабільний бізнес-прогрес протягом останніх двох років, і придбання Facebook компанії Opera Software позбавило б Цукерберга від необхідності розробки власного браузеру з нуля, відзначає Pocket-lint.

Редакція порталу TheNextWeb звернулася за коментарем до предстаників Facebook та Opera Software, однак компанії поки що не коментують інформацію щодо можливого злиття.

При цьому TheNextWeb, з посиланням на власні, близькі до Opera Software, джерела, відзначає, що керівництво компанії веде зараз діалог з потенційними покупцями.

Крім того, у Opera Software зараз не беруть на роботу нові кадри. Це є «безперечною ознакою того, що готується щось масштабне – або, принаймні, Opera Software хоче, щоб відбулося щось масштабне», резюмує TheNextWeb.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Pocket-lint
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду