Уряд Медведєва створить власну соціальну мережу

00:00,
15 Червня 2012
797

Уряд Медведєва створить власну соціальну мережу

00:00,
15 Червня 2012
797
Уряд Медведєва створить власну соціальну мережу
В теорії громадяни зможуть таким чином дискутувати на соціальні теми – однак професіонали російського соцмедіаринку не вірять у приголомшливий успіх подібного починання, повідомляють «Известия».

Свою соціальну мережу російський уряд планує запустити на базі порталу «Россиябездураков.рф». Запланований термін запуску проекту – до кінця червня поточного року.

Соцмережа передбачатиме можливість завантаження будь-якого контенту, фото-відео і т.п., а також створення груп, спільнот по типу ВКонтакте – у них громадяни зможуть обговорювати різноманітні суспільні теми, відзначають «Известия» з посиланням на власні джерела у російському Білому Домі.

Уряд зацікавлений у подібному проекті, який хоче направити у русло вирішення регіональних та муніципальних проблем, додає співрозмовник видання.

Після обговорення тієї чи іншої проблеми у соцмережі громадяни зможуть підготувати звернення до депутатів місцевого закзібрання, які і повинні будуть її вирішувати. Найбільш резонансними випадками навіть обіцяють зайнятися на федеральному рівні.

Втім, до нової ініціативи представники російського соцмедіаринку поставилися дещо прохолодно.

Так Владислав Циплухін зауважив, що уряду слід було б спілкуватися з людьми там, де їм комфортніше.

«У нас зареєстровано 43% населення, вони проводять у соціальній мережі у середньому п’ять годин на день – і, очевидно, це середовище для них найбільш комфортне. Функціонал ВКонтакте готовий задовольнити всі ті завдання, котрі ставить перед собою російський уряд», – заявив керівник прес-служби соцмережі.

У російському представництві Facebook дії уряду коментувати відмовилися, відповівши доволі абстрактно.

«Facebook надає можливість створення різноманітних спільнот, а запущений нещодавно формат особистих сторінок Timeline дозволяє ефективно просувати як окремих людей, так і цілі групи», –  зауважили у Facebook.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Who Talking
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду