Любов американської телеаудиторії до Євро зростає у геометричній прогресії

00:00,
17 Червня 2012
1240

Любов американської телеаудиторії до Євро зростає у геометричній прогресії

00:00,
17 Червня 2012
1240
Любов американської телеаудиторії до Євро зростає у геометричній прогресії
Перші матчі Євро у Польщі та Україні користувалися великою популярністю у США, пише New York Post, посилаючись на дані телеканалів ESPN і ABC.

У середньому телеаудиторія перших зустрічей Євро-2012 склала у США близько 1,328 млн. глядачів, у той час як під час Євро-2008 цей показник становив всього 428 тис. глядачів.

«Увага до матчів зростає у геометричній прогресії», – зауважує аналітик каналу ESPN Алекс Лалас (Alexi Lalas).

Телеаудиторія Євро-2012 могла бути ще більшою, якби матчі проходили у більш зручний для американців час, відзначає видання.

Вечірні матчі Євро-2012 у Америці демонструються вранці, або в обід – у цей час значна кількість людей працює у офісах.

Так, матч між Іспанією та Італією, котрий відбувся у вихідний день, дивилося близько 2,1 млн. глядачів – більше, аніж будь-який матч Євро-2008, за виключенням фінальної зустрічі Іспанія-Німеччина.

«При всій повазі до Південної Америки, найбільша концентрація футбольних талантів все ж таки у Європі», – пояснює Лалас зростаючу увагу американської аудиторії до Євро. Крім власне футболу типовий американець любить і шоу, яким також є Євро, додає він.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Article
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду