У Amazon розпочали розробку ігор для соціальних мереж

00:00,
7 Серпня 2012
1302

У Amazon розпочали розробку ігор для соціальних мереж

00:00,
7 Серпня 2012
1302
У Amazon розпочали розробку ігор для соціальних мереж
Над розробкою працюватиме підрозділ Amazon Game Studios, йдеться у повідомленні компанії.

«Amazon Game Studios виправдовує свою назву – це нова команда, яка у рамках Amazon працюватиме над створенням інноваційних, веселих та добре продуманих ігор», – відзначають розробники.

Перший реліз Amazon Game Studios – безкоштовна гра Living Classics для Facebook.

Розробники характеризують Living Classics як «гру з рухомими об’єктами», у ній використовуються яскраві анімовані ілюстрації з «Аліси у Країні Чудес», «Чарівника країни Оз» та «Короля Артура».

Розпочинаючи розробку соціальних ігор, Amazon вступає у конкуренцію із, зокрема, нішевим лідером, американською компанією Zynga. У грудні 2011 року Zynga провела перше публічне розміщення акцій (IPO), під час якого залучила капітал у більше ніж $1 млрд. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Amazon
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду