Померла головний редактор Cosmopolitan Хелен Герлі Браун

00:00,
14 Серпня 2012
807

Померла головний редактор Cosmopolitan Хелен Герлі Браун

00:00,
14 Серпня 2012
807
Померла головний редактор Cosmopolitan Хелен Герлі Браун
Хелен Герлі Браун (Helen Gurley Brown), яка очолювала видання більше тридцяти років, померла у Нью-Йорку у віці 90 років, повідомляється у прес-релізі Hearst Corporation.

Хелен Герлі Браун стала відомою письменницею після публікації книги Sex and the Single Girl / «Секс і незаміжня дівчина» (1962), де містилися рекомендації для дівчат щодо моделей повіденки у особистому житті.

Книга Браун стала бестселлером, а у 1964 році було знято однойменну романтичну комедію.

Hearst Corporation запропонував Хелен Браун очолити Cosmopolitan у 1965 році. До керівництва Браун Cosmopolitan був журналом, де, в основному, публікувалися сучасні письменники.

За ініціативи Браун «Космо» став виданням для жінок, на його обкладинці почали з’являтися фото успішних моделей, акторок, співачок. Браун вивела журнал на топовий бізнес-рівень. Вона залишила американський Cosmopolitan у 1997 році, однак продовжила керувати всіма 63-ма версіями видання до самої смерті.

Саме Браун ввела у моду обговорювати сексуальне життя у жіночих журналах, відзначає Guardian. Завдяки ній з’явився журнальний образ сучасної молодої жінки – з успішною кар’єрою та активним сексуальним життям.

«Хелен Герлі Браун була іконою. Її формула чесних та відвертих порад щодо стосунків, кар’єри, краси стала революцією у журнальній індустрії. Вона проживала кожен день свого життя максимально повно, і саме вона назавжди залишиться у нашій пам’яті як відображення суті Cosmo-girl», – відзначає генеральний директор Hearst Corporation Френк Беннек молодший (Frank A. Bennack Jr.).

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Хелен Герлі Браун (Helen Gurley Brown)/ USA Today
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду