Twitter заблокував анімовані аватари

00:00,
21 Вересня 2012
1338

Twitter заблокував анімовані аватари

00:00,
21 Вересня 2012
1338
Twitter заблокував анімовані аватари
Неофіційна можливість встановлювати анімовані .gif аватари заблокована, повідомляє Buzz Feed.

«У нас виникають труднощі з анімованими зображеннями у форматі .gif, тому ми не підтримуємо їх. Анімовані зображення, завантажені раніше, залишаться у системі, проте нові зображення не можуть бути завантажені», – відзначаєтся у рекомендаціях довідкового центру Twitter.

BuzzFeed зауважує, що таке рішення очікувалося давно. Анімовані .gif-зображення не відображалися у більшості випадків в офіційних клієнтах сервісу для iOS та Android – замість цого демонструвалося статичне зображення.

При цьому такі анімовані зображення відображалися на сайті Tweetdeck та у веб-версії Twitter.

Цікаво, що генеральний директор Twitter Дік Костоло (Dick Costolo) нещодавно висловив свою особисту нелюбов до анімації. Buzz Feed наводить твіт Костоло, де останній прямо заявляє, що не сприймає анімовані зображення.

Декілька днів тому Twitter доволі суттєво оновив інтерфейс профілів. Одним з найголовніших оновлень було запровадження так званого header photo – головної фотографії, яка розміщується у шапці сторінки профілю.

Зверху header photo розташовується аватарка. Цілком ймовірно, що окрім технічних труднощів з .gif, анімація аватарки, на думку розробників, не владається у таку концепцію – оскільки шапка з анімованого фото зверху іншого фото занадто перевантажує очі.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Rmblogs
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду