Марк Цукерберг зустрінеться з Дмитром Медведєвим 1 жовтня

00:00,
29 Вересня 2012
641

Марк Цукерберг зустрінеться з Дмитром Медведєвим 1 жовтня

00:00,
29 Вересня 2012
641
Марк Цукерберг зустрінеться з Дмитром Медведєвим 1 жовтня
Засновник Facebook їде до Росії для того, щоб обговорити з Медведєвим взаємодію у сфері IT-технологій.

«Росію соцмережа [Facebook – MS] назвала одним із пріорітетних напрямків для подальшої експансії, визнаючи при цьому силу регіональних конкурентів. За підсумками минулого року у Facebook при глобальній аудиторії більше 800 млн. було 9,3 млн. російських користувачів, підрахували дослідники сomScore. У ВКонтакте, для порівняння, більше 34,3 млн., у «Одноклассников» – 27 млн.», – відзначає Forbes.

Видання також нагадує про те, що з Росії походить один з акціонерів Facebook Алішер Усманов, а Дмитро Медведєв, в свою чергу, продовжує активно цікавитися соціальними медіа. Наразі аудиторія сторінки Медведєва у Facebook складає майже 767 тис. користувачів.

Зустріч Цукерберга та Медведєва відбудеться 1 жовтня, повідомила РІА «Новости» прес-секретар голови російського уряду Наталя Тімакова.

«Зустріч відбудеться 1 жовтня. Медведєв і Цукерберг обговорять взаємодію у сфері IT-технологій і стартапи у Сколково», – відзначила Тімакова.

Інноваційний центр «Сколково» повинен стати найбільшим у Росії випробувальним полігоном нової економічної політики. На його території планується створити особливі умови для досліджень і розробок, зокрема, у сфері енергетичних, ядерних, космічних, біомедичних і комп’ютерних технологій.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
The New Yorker
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду