Під час рекордного стрибка зі стратосфери був встановлений рекорд у YouTube

00:00,
15 Жовтня 2012
1497

Під час рекордного стрибка зі стратосфери був встановлений рекорд у YouTube

00:00,
15 Жовтня 2012
1497
Під час рекордного стрибка зі стратосфери був встановлений рекорд у YouTube
У час, коли австрійський парашутист Фелікс Баумгартнер (Felix Baumgartner) встановив світовий рекорд висоти вільного падіння (він здійснив стрибок з висоти 39 кілометрів), безпрецедентна увага до цієї події зафіксована  у YouTube, Twitter та Facebook.

Трансляція стрибка скай-дайвера відбувалась з 20-секундную затримкою, оскільки організатори побоювались трагічного результату. Мільйони глядачів по всьому світу, спостерігаючи за встановленням світового рекорду, були дуже активними у соціальних мережах.

Зокрема, у YouTube встановлено рекорд за кількістю глядачів, які переглядали онлайн трансляцію події. Як йдеться на офіційному блозі відео-сервісу, більше, ніж 8 мільйонів користувачів стежили в реальному часі за парашутистом. Таким чином, знадобилось всього 3 місяці, щоб перевершити попередній рекорд  YouTube - 500 тис. глядачів. Саме стільки користувачів спостерігали за відкриттям Олімпіади-2012.

Після приземлення Баумгартнера, на Facebook сторінці  спонсора події Red Bull, розмістили фотографію скайдайвера. Через менш ніж 40 хвилин  цю фотографію перепостили 29 тисяч разів, лайкнули  216 тисяч. разів і прокоментували 10 тис., повідомляє The Guardian.

У Twitter під час стрибка (він тривав 10 хвилин, а вільне падіння – 4 хвилини 20 секунд) та відразу після приземлення головні тренди стосувались стрибка, змістивши у рейтингу Джастіна Бібера та ігри Національної футбольної ліги, які відбувались у цей час. Відомі особистості, включаючи спортсменів, акторів та бізнесменів, також активно коментували подію у Twitter.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Extremetech
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду