Компанія AOL запускає веб-клієнт, який дозволяє збирати пошту з різних скриньок на одному сайті

00:00,
19 Жовтня 2012
1236

Компанія AOL запускає веб-клієнт, який дозволяє збирати пошту з різних скриньок на одному сайті

00:00,
19 Жовтня 2012
1236
Компанія AOL запускає веб-клієнт, який дозволяє збирати пошту з різних скриньок на одному сайті
Американський інтернет-холдинг AOL повідомив про запуск нового поштового веб-клієнта Alto, за допомогою якого можна зібрати та упорядкувати листи з різних електронних поштових скриньок.

«Ми зрозуміли, що нікому вже не потрібна нова електронна адреса, - сказав директор AOL Mail і Alto Джошуа Рамірез (Joshua Ramirez) в інтерв’ю для портала The Verge. – У людей є декілька e-mail адрес, і вони хочуть зібрати це все в одному місці, то ж ми створили дещо, що на нашу думку, змінює правила гри».

Alto поки що працює лише з акаунтами на  Yahoo!, Gmail, iCloud, AOLMail і .me. Він діє у режимі закритої бета-версії: щоб отримати право користуватися сервісом, необхідно залишити свою адресу електронної пошти. На неї  буде відправлене запрошення, без якого працювати у Alto поки що не можна. Повна версія буде доступна у першому кварталі 2012 року.

Листи, які надходять на Alto з різних поштових скриньок будуть автоматично розкладатися у спеціальні папки, «стеки». Також сервіс автоматично створює стеки для повідомлень із соціальних мереж та розсилок  з магазинів. Користувач може створювати свої стеки і визначати, які листи туди потраплять.

Alto робить акцент на візуальній складовій та функціональному дизайні.

На пошті будуть окремі стеки для додатків та фотографій з отриманих листів. Тобто користувач може відразу переглянути надіслані за весь час фото, так само як і документи чи інші файли.

Від традиційних клієнтів для роботи з поштою Alto відрізняється тим, що функціонує в браузері, а від більшості браузерних клієнтів – що допускає роботу з декількома скриньками.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
theverge
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду