New York Times і BBC мають найбільший вплив у Twitter [дослідження]
New York Times і BBC мають найбільший вплив у Twitter [дослідження]
«Поширення новин за допомогою 140 символів» - дослідження, яке провели вчені Судха Рам (Sudha Ram) та Деві Бхатачарі (Devi Bhattachary).
Як повідомляється на сайті Університету Арізони, об’єктами дослідження стали 12 провідних американських та світових ЗМІ, що найактивніше використовують Twitter як один із каналів поширення контенту.
Впродовж шести місяців науковці відстежували активність цих ЗМІ у Twitter, а також подальше «життя» новинних повідомлень у мережі. Тобто, як часто та довго користувачі робили ретвіти і як часто здійснювався перепост вже самих ретвітів – таким чином визначали обсяг аудиторії і глибину проникнення повідомлення. Результати засвідчили, що найчастіше ретвітять новини BBC та New York Times.
Автори дослідження дивились на тривалість «життєвого циклу» новини, тобто наскільки довго вона циркулює у твітер-середовищі. Виявилось, що «довгожителями» є новини від BBC, Mashable та NYT.
А найпопулярніші – знову ж таки BBC, Mashable і Wired. Для виміру популярності дослідники застосовували термін «половина життя». «Половина життя» - це той період часу, за який новина отримує половину кліків від загальної кількості, яку вона отримує за весь час циркуляції. У найпопулярніших ЗМІ цей період склав близько 5,5 годин.
Популярність BBC науковці поясняють тим, що фактично організація має три Twitter-акаунти: «bbcnews», «bbcbreaking» і «bbcworld».
Дослідники також створили інфографіку, яка демонструє мережу ретвітів. Виявилось, що у New York Times мережа найбільша та найгустіша, в той час як у Reuters переважаюча більшість – це прямі ретвіти.
Досліджувались Twitter-акаунти таких ЗМІ як The New York Times, Washington Post, BBC, NPR, Reuters, Guardian, Forbes, Financial Times, Mashable, Arstechnica, Wired and Bloomberg.