Ураган Сенді вийшов у топ-теми Facebook

00:00,
31 Жовтня 2012
875

Ураган Сенді вийшов у топ-теми Facebook

00:00,
31 Жовтня 2012
875
Ураган Сенді вийшов у топ-теми Facebook
Користувачі соціальної мережі розповідають про наслідки урагану і повідомляють близьким, що з ними все гаразд, йдеться у прес-релізі Facebook.

Найпопулярнішою фразою у соціальній мережі є «we are ok» ( «з нами все гаразд»).

Другим за популярністю ключовим словом Facebook-постів є «power» («електроенергія») – користувачі повідомляють про те, що у них відключили електроенергію, інші, навпаки, розповідають, що у них поки що є світло.

Серед інших топ-фраз – «damage» («пошкодження»), «hope everyone is ok» («сподіваюся, все гаразд»), а також «trees» («дерева»), «safe» («безпека») та інші.

Згідно з повідомленням Національного центру попередження ураганів США (NHC), епіцентр урагану Сенді, який раніше знаходився у країнах Карибського басейну, досяг у ніч на вівторок узбережжя американського штату Нью-Джерсі.

За даними на вечір 30 жовтня, жертвами урагану у США та Канаді стали 36 осіб.

Через ураган в офлайні опинився сайт The Huffington Post, при цьому видання продовжує постачати новини через альтернативний сайт.

На час урагану скасувала платний доступ до своїх матеріалів газета The New York Times, надаючи можливіть отримувати актуальну інформацію максимально широкому колу читачів.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Smallbiztechnology
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду