Джеймс Хардінг залишив посаду редактора The Times
Як відзначає сам Хардінг, він зрозумів, що керівництво News Corporation має намір призначити нового редактора.
У телефонній розмові із власником News Corporation Рупертом Мердоком Хардінг запропонував свою відставку, і це рішення було затверджене. Відхід Джеймса Хардінга від керування газетою відбувається у переламний для видання момент впровадження рекомендацій судді Левесона щодо етичних стандартів у пресі, відзначає The Times.
При цьому, за даними BBC, ймовірно, Хардінг продовжить співпрацю із Мердоком та перейде на роботу в його видавничий дім Harper Collins.
За очікуваннями, продовжує BBC, на вакантну посаду редактора Times прийде головний редактор Sunday Times Джон Вітроу.
Раніше у цьому місяці посаду голови News International за, як вказав Руперт Мердок, власним бажанням залишив Том Мокрідж (Tom Mockridge). Мокрідж очолив News International у липні 2011 року, змінивши на цій посаді одну з головних фігуранток у скандалі навколо News of the World Ребеку Брукс.
Влітку ж Мердок визнав, що вибудована ним імперія News Corporation може бути розділена на дві окремі структури – через скандал з таблоїдом News of the World, який завдав іміджу газетного підрозділу Мердока невиправних збитків.
Як відзначала Guardian, при такому розподілі основою однієї з двох майбутніх компаній може стати мережа Fox TV та кіностудія XX Century Fox. Основу іншої, «друкованої», компанії Мердока можуть скласти британські видання News Corporation The Times, Sunday Times і The Sun, а також газети The Wall Street Journal і The New York Post.
Також наприкінці листопада комісія судді Левесона, яка протягом тривалого часу розслідувала принципи роботи британських ЗМІ, запропонувала створити окрему, незалежну від урядових структур, організацію для контролю за діяльністю ЗМІ.
Прем’єр-міністр країни Девід Кемерон відхилив цю пропозицію, зауваживши, що створення такого органу може загрожувати свободі преси.