Канал Russia Today розпочав мовлення у Грузії

00:00,
13 Грудня 2012
1123

Канал Russia Today розпочав мовлення у Грузії

00:00,
13 Грудня 2012
1123
Канал Russia Today розпочав мовлення у Грузії
Російський державний канал Russia Today розпочав мовлення у Грузії, повідомляє з посиланням на отриманий прес-реліз Lenta.Ru.

Поки у Грузії запустилося лише цілодобове мовлення англомовних каналів Russia Today і RT Documentary, вони транслюватимуться через кабельну мережу «Сілкнет», аудиторія якої перевищує 200 тис. глядачів (населення Грузії – близько 5 млн).

«Враховуючи постійно зростаючу популярність RT як важливого альтернативного джерела інформації, кабельні оператори різних країн із задоволенням включають нас до своїх мереж», – прокоментувала початок мовлення у Грузії головред Russia Today Маргарита Симон’ян.

Як відзначає Lenta.Ru, російські канали відновили мовлення у Грузії в листопаді цього року, вперше після війни 2008 року – тоді грузинська влада звинуватися російські ЗМІ у проведенні інформаційної війни проти Грузії. Russia Today також не раз виступав із критикої політики Михайла Саакашвілі.

Вплив Саакашвілі у країні суттєво зменшився піля перемоги на парламентських виборах у жовтні 2012 року опозиційної партії Бідзіни Іванішвілі «Грузинська мрія», новий уряд Іванішвілі не раз заявляв про наміри покращити відносини із Росією. Після перемоги Іванішвілі було припинено мовлення каналу «ПИК», який виступав із критикою російської влади. При цьому керівник інформаційної служби каналу Катерина Котрікадзе заявляла, що між зміною влади у країні та припиненням мовлення каналу немає жодного зв’язку.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
RT
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду