Державна податкова служба розглядає можливість боротися із неплатниками податків в тому числі за допомогою Facebook

00:00,
29 Грудня 2012
1226

Державна податкова служба розглядає можливість боротися із неплатниками податків в тому числі за допомогою Facebook

00:00,
29 Грудня 2012
1226
Державна податкова служба розглядає можливість боротися із неплатниками податків в тому числі за допомогою Facebook
Голова Державної податкової служби України Олександр Клименко розповів журналу «Експерт» про нові ініціативи держструктури.

Наступний рік, за словами Клименка, стане роком масштабного впровадження електронних сервісів. Зокрема, голова ДПС розповів про поставлене перед службою завдання зробити електронний кабінет платника податків.

Платник отримає електронний ключ, пояснює Клименко, за допомогою якого зможе зайти до свого персонального віртуального кабінету та отримати сформовану для нього декларацію – всі дані платника вже будуть у базі.

«Наша основна мета – зробити процес сплати податків максимально простим та зручним, щоб навіть людина без спеціальної освіти могла вести свій бізнес і надавати звітність», – підкреслив він.

Крім цього, розмірковуючи на тему введення загального декларування, Клименко розповів про вивчення податковою службою відповідного міжнародного досвіду.

«Сьогодні ми вивчаємо пропозиції спільно з PwC [аудиторська компанія PricewaterhouseCopers – MS]. Ми детально вивчаємо міжнародний досвід, щоб перейняти кращі практики та уникнути помилок, виробити свій національний варіант у відповідності до українських реалій. Ось, наприклад, газета Financial Times пише про методи боротьби британської податкової служби: вони бачать прибутки та витрати громадян через співставлення більше 25 різноманітних баз даних – аж до записів у Facebook. Великобританія, до речі, пройшла вже через податкову амністію. Ми зараз вивчаємо цей досвід. Думаю, 2013 рік стане роком, коли ці ініціативи будуть прийняті, а в 2014-му ми розпочнемо їх впровадження», – відзначив він. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Олександр Клименко / Ukranews
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду