Китай вважає, що страйк журналістів ініціювали іноземці

00:00,
8 Січня 2013
1118

Китай вважає, що страйк журналістів ініціювали іноземці

00:00,
8 Січня 2013
1118
Китай вважає, що страйк журналістів ініціювали іноземці
Китайські дежравні ЗМІ вважають страйк журналістів іноземною змовою, пише The Wall Street Journal.

Під стінами редакції Southern Weekley також відбулися демонстрації проурядових активістів. Останні закликали підтримати комуністичну партію і називали страйкуючих журналістів «зрадниками».

До цього співробітники однієї з найбільших газет Китаю Southern Weekly влаштували страйк проти цензури. Протест, відзначає BBC, супроводжувався мітингом під стінами редакції в Гуанчжоу.

Незадоволення журналістів викликала цензура передноворічної публікації: у редакційному зверненні колектив газети закликав до проведення у країні політичних реформ – однак місцевий урядовий департамент заборонив публікувати цей текст. Після цих подій передноворічний номер вийшов із заміненим текстом-пропагандою Комуністичної партії Китаю.

Стаття з першої шпальти Southern Weekley, відзначає The Wall Street Journal, висміювалася у соціальних мережах, проте її все ж таки передрукувати передові китайські сайти, зокрема, Sina, Sohu і Tencent, з припискою, яка свідчила, що адміністрація сайтів не обов’язково розділяє висловлені у статті погляди.

Китайські ЗМІ, нагадує BBC, контролюються так званими пропагандистськими відділами, які можуть «вирівнювати» матеріали – у відповідності до ідеології КПК.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
The Wall Street Journal
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду