На Кубі з’явився високошвидкісниій інтернет

00:00,
23 Січня 2013
1224

На Кубі з’явився високошвидкісниій інтернет

00:00,
23 Січня 2013
1224
На Кубі з’явився високошвидкісниій інтернет
Шість років тому розпочалася робота над телекомунікаційним проектом, який повинен був відкрити для острову можливості високошвидкісного інтернету, пише Ars Technica.

Куба нарешті включила оптично-волоконний канал, який поєднує країну із Венесуелою. Зв’язок надається місцевим оператором Empresa de Telecomunicaciones de Cuba S. A. (ETECSA).

Згідно із даними компанії Renesys, яка контролюють статус інтернет-з’єднань в усьому світі, кубинське високошвидкісне з’єднання працює поки що лише для вхідного трафіку і не дозволяє передавати дані.

Раніше на Кубі був лише супутниковий інтернет, доступ до якого супроводжувався низькою швидкістю і високими тарифами.

Супутниковий інтернет коштував близько $6 на годину. Враховуючи місцевий рівень зарплат, кількість кубинських інтернет-користувачів була вкрай обмеженою, в основному практикувалися короткотривалі сесії в інтернет-кафе.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
CubaTravelForAmericans
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду