Twitter опублікував статистику урядових запитів за 2012 рік

00:00,
29 Січня 2013
1341

Twitter опублікував статистику урядових запитів за 2012 рік

00:00,
29 Січня 2013
1341
Twitter опублікував статистику урядових запитів за 2012 рік
Другий звіт Twitter Transparency Report, який містить дані за весь 2012 рік, оприлюднено у Twitter Blog.

Згідно зі звітом, опублікованим 28 січня у День конфіденційності даних (Data Privacy Day), протягом 2012 року Twitter отримав більше восьми з половиною тисяч урядових запитів на розкриття даних власників акаунтів або видалення контенту. Переважна більшість з них, 6 646 запитів, стосувалися питань захисту авторського права.

Також 1858 разів до Twitter зверталися із запитами на розкриття даних щодо власників акаунтів, 48 запитів стосувалися видалення того чи іншого контенту.

Кількість урядових запитів до адміністрації Twitter збільшилася у другому півріччі 2012 року на 20%, пише Guardian. Запити надходили з 30 країн світу, найбільше – від уряду США (наприклад, США направили у другому півріччі минулого року 815 із 1009 запитів на розкриття даних користувачів), і стосувалися переважно кримінальних розслідувань. Згідно зі звітом, у другому півріччі Twitter задовольнив близько 69% запитів американського уряду (аналогічний показник у першому півріччі складав 75%).

У цілому в другому півріччі минулого року адміністрація Twitter задовольняла урядові запити на розкриття даних користувачів у дещо меншій кількості випадків, як у першому: 57% у другому півріччі проти 63% у першому.

Разом з публікацією другої частини Twitter Transparency Report сервіс мікроблогів запустив сайт Transparency Report, де публікуватимуться подібні звіти.

Перший Twitter Transparency Report був опублікований у липні минулого року і містив дані за 1 січня–30 червня 2012 року, тоді ж компанія пообіцяла публікувати подібні звіти двічі на рік. Згідно з цим звітом, у вказаний період 80% усіх держзапитів Twitter отримав від уряду США.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Twitter
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду