У Instagram з’явилася веб-версія френдстрічки

00:00,
6 Лютого 2013
593

У Instagram з’явилася веб-версія френдстрічки

00:00,
6 Лютого 2013
593
У Instagram з’явилася веб-версія френдстрічки
Про новий функціонал повідомляється у Instagram Blog.

Користувачі веб-версії Instagram Instagram.com тепер можуть переглядати стрічку фотографій, опублікованих друзями, а також коментувати ці фото.

Також веб-версію можна буде зробити більш подібною до мобільної, «стиснувши» браузер до розміру однієї фотографії.

При цьому, підкреслює голова Instagram Кевін Сістром (Kevin Systrom), мобільність завжди буде пріорітетним напрямком сервісу, створеного для публікації фотографій в стилі on-the-go («на ходу») – а мобільна версія, відповідно, залишатиметься базовою.

«Однак, щоб зробити Instagram більш доступним для нашої спільноти, кількість учасників якої зростає з кожним роком, ми наприкінці минулого року вирішили створити і веб-версію, надаючи вам можливість користуватися Instagram.com», – відзначив він.

Веб-версія популярного фотододатку для мобільних гаджетів Instagram з’явилася у листопаді 2012 року. У дестопну версію було перенесено профілі користувачів за принципом instagram.com/нік користувача. Веб-версія сервісу дозволяє додавати користувачів до своєї стрічки, коментувати зображення, а також лайкати фотографії. 

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Badbabirusa
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду