Переможцем World Press Photo став знімок загиблих палестинських дітей

00:00,
15 Лютого 2013
596

Переможцем World Press Photo став знімок загиблих палестинських дітей

00:00,
15 Лютого 2013
596
Переможцем World Press Photo став знімок загиблих палестинських дітей
Переможцем World Press Photo-2013 став шведський фотограф Поль Хансен, його фотографію журі конкурсу назвало фотографією року. Про це повідомляється на сайті премії.

На фото Поля Хансена (Paul Hansen) зображено групу чоловіків, котрі несуть загорнуті у білу тканину тіла померлих брата і сестри. Палестинські діти загинули в результаті ракетного удару Ізраїлю, відзначає оргкомітет World Press Photo.

Поль Хансен, штатний співробітник шведської газети Dagens Nyheter, сім разів визнавався кращим фотографом року у своїй країні. Загалом журі цьогорічного World Press Photo отримало більше 100 тис. фотографій від 5 тис. авторів з 124 країн.

Некомерційна організація World Press Photo працює під опікою принца Нідерландів з 1955 року. Для залучення уваги громадськості до фотожурналістики World Press Photo щорічно проводить в Амстердамі однойменний конкурс, який за час свого існування став одним з найпрестижним серед фотожурналістів світу.

Хоча конкурсні фотографії відзначаються премією у десяти різних категоріях, серед них «Повсякденне життя», «Спортивна подія», «Пророда», «Портрети», головною і найпрестижнішою є номінація «Фотографія року».

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
©Paul Hansen, World Press Photo.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду