Арнольд Шварценеггер стане колумністом присвячених бодібілдінгу видань

00:00,
4 Березня 2013
799

Арнольд Шварценеггер стане колумністом присвячених бодібілдінгу видань

00:00,
4 Березня 2013
799
Арнольд Шварценеггер стане колумністом присвячених бодібілдінгу видань
Зірка бойовиків стане відповідальним редактором журналів Flex та Muscle & Fitness, інформує Reuters.

Для видань Flex і Muscle & Fitness Арнольд Шварценеггер (Arnold Schwarzenegger), зокрема, щомісяця писатиме авторські колонки.

Шверценеггер розпочинав свою кар’єру як культурист, він – власник низки бодібілдінг-титулів, серед яких здобутий у 20 років титул «Містер Всесвіт», а також семикратний переможещь змагань «Містер Олімпія», котрі проводяться під патронатом Міжнародної федерації з бодібілдінгу (International Federation of Bodybuilding, IFBB).

«Бодібілдінг завжди був частиною мого життя, і я впевнений, що видання Muscle & Fitness і Flex продовжуватимуть мотивувати інших, як це було зі мною, піднімати важку вагу, обирати здоровий спосіб життя і рекламувати такий вид спорту як бодібілдінг», – відзначив Шварценеггер.

Історія відносин 65-річного Шварценеггера і Muscle & Fitness та Flex бере свій початок у 1968 році, видання присвятили йому більше 60 обкладинок.

Журнали Muscle & Fitness і Flex входять до холдингу American Media Inc., серед інших видань холдингу, зокрема, таблоїд National Enquirer і celebrity-журнал OK!

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Bebo.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду