Запрацював веб-сайт Інформаційно-аналітичного центру РНБО України

00:00,
20 Червня 2014
1406

Запрацював веб-сайт Інформаційно-аналітичного центру РНБО України

00:00,
20 Червня 2014
1406
Запрацював веб-сайт Інформаційно-аналітичного центру РНБО України
Розпочав роботу веб-сайт Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки та оборони України. На ньому можна знайти актуальну інформацію про хід проведення антитерористичної інформації, ситуацію на кордоні та інше.

Ресурс запрацював 17 червня. Станом на сьогодні на ньому досить активно публікуються новини Інформаційно-аналітичного центру РНБО. Висвітлюється ситуація на сході України, з’являються оперативні повідомлення посадових осіб та інша важлива інформація.

На сайті є розділ «Матеріали для преси», але він поки що порожній. В розділі «Контакти» зазначена електронна пошта та номер телефону Центру.

Інформаційно-аналітичний центр РНБО допомагає РНБО координувати діяльність органів виконавчої влади з питань національної безпеки в інформаційній сфері, працює над удосконаленням галузевого законодавства, займається аналітичною діяльністю.

Центр здійснює вивчення, комплексну оцінку та прогнозування суспільно-політичних процесів в Україні, готує інформаційні матеріали для РНБО, а також надає інформаційний супровід діяльності державних органів щодо забезпечення стабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
mediarnbo.org
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду