Вінокуров мріяв про прибутковість «Большого города», але він збитковий уже 10 років
Вінокуров мріяв про прибутковість «Большого города», але він збитковий уже 10 років
Олександ Вінокуров заявив, що медіахолдинг, в який, окрім «Большого города», входить також сайт Slon.ru і телеканал «Дождь», поки що збитковий. Але «ми мріємо, що це буде економічно самостійна одиниця, яка не тільки окупатиметься, але принесе інвесторам, у тому числі й мені, якийсь прибуток» - заявив він.
Із названих медіа найдинамічніше, за словами Вінокурова, розвивається телеканал «Дождь». А розвитком «Большого города», який уже 10 років є збитковим, інвестор незадоволений. На запитання журналіста «Ленты.ру», навіщо було купувати в 2011 році збитковий журнал, Вінокуров чітко не зміг відповісти, але одну із причин назвав – це симпатія до команди і Філіпа Дзядко особисто. Але далі додав: «Але коли все, як розбите корито, потрібно щось робити». Хоча, схоже, сам він не має відповіді на питання: що робити? «Яке із рішень буде правильним, фіг його знає. І коли ти не розумієш та не знаєш точного рішення, потрібно приймати хоч якісь» - сказав Вінокуров.
Олександр Вінокуров також зауважив, що були зроблені інвестиції в сайт «Большой город», але він вважає, що того результату, про який мріяли при перезапуску сайту, редакція не добилася. «Аудиторія у сайту нерівна та невелика» - додав він.
Після того, як з’явилася інформація про звільнення усієї редакції сайту, головний редактор bg.ru Катерина Кронгауз на своїй сторінці у Facebook опублікувала ще два поста.
В одному написано буквально таке: «Вінокуров сказав, що нічого не говорив і тепер є 4 варіанти: звільнений сайт, звільнені всі, ніхто не звільнений, але в два рази скорочені зарплати, переходимо на краудфандінг [фінансова підтримка різних ініціатив громадянами - MS]. Вирішуйте самі – сказав Вінокуров і пішов».
У наступному пості Катерина Кронгауз написала: «Олександ вінокуров сказав, що "ображений бажанням співробітників редакції сайту отримати компенсації", сказав, що не приймає на цей момент жодного рішення, нікого не звільняє і пішов думати, як зробити так, щоб "ви не працювали, а я не платив"».