The New York Times випустила додаток для Google Glass

00:00,
26 Квітня 2013
1142

The New York Times випустила додаток для Google Glass

00:00,
26 Квітня 2013
1142
The New York Times випустила додаток для Google Glass
The New York Times представила додаток для окулярів Google Glass. Про це повідомляє видання The Next Web.

Додаток The New York Times для Google Glass пропонує гарячі новини, перелік новин оновлюється щогодини. Крім цього, програма пропонує резюме статей, котрі Google Glass можуть «прочитати» вголос.

Серед програм для Google Glass, які були анонсовані раніше, – клієнт пошти Gmail, блокнот Evernote, сервіс для обміну малюнками Skitch, соціальна мережа Path, разом з цими програмами також анонсували і додаток газети The New York Times.

Вперше Google продемонструвала Glass у квітні 2012 року, а попередні замовлення на окуляри від розробників ПЗ почали прийматися у червні. У січні 2013 року команда Google повідомила, що у поточному місяці має намір представити окуляри розробникам.

Особливістю Google Glass є вивід графічної інформації на дисплей безпосередньо перед очима користувача. Керівник проекту Glass Бабак Парвіц (Babak Parviz) розповідав у грудні 2012 року, що остаточне коло функцій окулярів поки не визначено.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Сергій Брін у Google Glass. Фото: CBC.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду