Кількість користувачів Microsoft SkyDrive перевищила 250 млн

00:00,
7 Травня 2013
428

Кількість користувачів Microsoft SkyDrive перевищила 250 млн

00:00,
7 Травня 2013
428
Кількість користувачів Microsoft SkyDrive перевищила 250 млн
Аудиторія хмарного сервісу Microsoft SkyDrive перевищила 250 млн користувачів, повідомляє у корпоративному блозі представник сервісу Омар Шахін.

Компанія Microsoft запустила SkyDrive у 2007 році, а у 2012 році відбулося суттєве оновлення сервісу. З жовтня минулого року, наводить корпоративні дані Омар Шахін (Omar Shahine), аудиторія SkyDrive зросла на 50 млн користувачів.

Конкурентами SkyDrive є хмарні сервіси інших впливових IT-компаній, зокрема, Apple iCloud, Dropbox і Google Drive. Наприкінці квітня представники Apple повідомили, що кількість користувачів iCloud перевищила 300 млн.

Серед нових змін, які стосуються SkyDrive, Шахін відзначає можливість вставляти з хмарного сервісу файли в e-mail’и, написані у пошті Outlook.com.

«Ми продовжуємо впроваджувати стратегію цифрового світу, – відзначає представник Microsoft, – де всі ваші матеріали можуть зберігатися у SkyDrive і завжди бути з вами».

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Microsoft.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду