Twitter запустила версію Vine для Android

00:00,
5 Червня 2013
1266

Twitter запустила версію Vine для Android

00:00,
5 Червня 2013
1266
Twitter запустила версію Vine для Android
Компанія Twitter запустила версію свого відеосервісу Vine для платформи Android. Про це 3 червня повідомляється у Twitter Blog.

У Vine для Android наявна додаткова функція zoom. При цьому розробники відзначають, що оновлення iOS і Android-версії поступово будуть синхронізовані. Власники гаджетів на базі Android 4.0+ можуть завантажити програму з Google Play.

Сервіс коротких відеокліпів Vine Twitter представив наприкінці січня 2013 року. До придбання Twitter у жовтні 2012 року Vine був самостійним додатком для iOS.

 

Після появи додатку у App Store Twitter отримав хвилю критики через те, що користувачі почали публікувати контент порнографічного змісту. Наприкінці січня 2013 року Twitter відключив у Vine очевидні порнохештеги #porn, #sex, #boobs, #booty і т.п., після чого почав видаляти неналежний контент.

Згодом для Vine було встановлено віковий ценз «17+», що засвідчено на сторінці додатку у Aрр Store.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Vine.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду