В Apple TV з’явилися канал Sky News і японське аніме

00:00,
21 Червня 2013
1592

В Apple TV з’явилися канал Sky News і японське аніме

00:00,
21 Червня 2013
1592
В Apple TV з’явилися канал Sky News і японське аніме
Користувачі Apple TV отримали доступ до новинного каналу Sky News і відеосервісу японських аніме Crunchyroll. Про це йдеться у повідомленні Apple.

Також в Apple TV з’явився доступ до фільмів і серіалів американських кабельних каналів HBO  і спортивного ESPN, а також новин концертно-розважального сервісу Qello.

У Apple TV користувачі отримують доступ до контенту, який зберігається в iTunes. За час роботи сервісу глядачі завантажили більше 1 млрд епізодів серіалів і 380 млн фільмів.

Щоденно в iTunes купують більше 350 тис. фільмів і 800 тис. серій різномінатних серіалів. Зараз користувачам Apple TV пропонується 60 тис. фільмів і 230 тис. епізодів серіалів. Доступність тих чи інших каналів залежить від країни проживання глядача.

Apple TV – цифровий мультимедійний програвач, розроблений компанією Apple. Запуск Apple TV відбувся у 2007 році. Пристрій підключається до телевізора, і відтворює контент з бібліотеки iTunes.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Trick77.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду