Mail.Ru перейшов на власну пошукову технологію

00:00,
2 Липня 2013
1333

Mail.Ru перейшов на власну пошукову технологію

00:00,
2 Липня 2013
1333
Mail.Ru перейшов на власну пошукову технологію
З 1 липня портал Mail.Ru перейшов на власну пошукову технологію. Про це повідомляється у Mail.Ru Group Blog.

Пошукова технологія розроблена в самій компанії, тепер вона обробляє запити від усіх користувачів. Відзначається, що над розробкою власного пошуку в Mail.Ru Group працювати протягом декількох останніх років, для цього команду проекту було збільшено з 15 до 200 співробітників.

Крім цього, зауважує Mail.Ru Group, за останні шість місяців база пошуку була розширена з 5 млрд до 10 млрд документів, а на обробку пошукових запитів було виділено декілька тисяч серверів.

Генеральний директор і засновник Mail.Ru Group Дмитро Грішин відзначив, що країн зі своїми пошуковими системами менше, аніж держав, котрі мають власні космічні програми. За його словами, успішні пошуковики сьогодні розроблено у США, Китаї, Чехії, Росії і Республіці Корея, а системні космічні розробки ведуть дев’ять країн. «Очевидно, що розробка конкурентоздатної пошукової системи – амбітне завдання», – резюмував Грішин.

Mail.Ru працював на пошуковій технології Google з січня 2010 року, а також у період з 2003 по 2005 рік. У проміжку між цим портал використовував пошукові технології «Яндекс», відмовитися від яких довелося через вимоги демонструвати логотип компанії на сторінці з пошуковою видачею.

Відповідно до даних comScore за травень 2013 року, світова місячна аудиторія пошукового сервісу Mail.Ru складає 39,5 млн користувачів. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: MediaSapiens/Vectors4all.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду