Японські мафіозі випустили «корпоративний» журнал

00:00,
10 Липня 2013
2101

Японські мафіозі випустили «корпоративний» журнал

00:00,
10 Липня 2013
2101
Японські мафіозі випустили «корпоративний» журнал
Одна з найбільших груп якудзи, синдикат Ямагучі-гумі, випустив журнал для своїх членів. Видання включає у себе щоденники досвідчених гангстерів, а також сторінку поезії, повідомляє Agence France-Presse.

Перший номер видання Ямагучі-гумі (Yamaguchi-gumi) налічує вісім сторінок. Журнал отримав назву Yamaguchi-gumi Shinpo («Новини Ямагучі-гумі»). На першу шпальту винесено звернення «хрещеного батька» якудзи Кенічі Шиноди (Kenichi Shinoda), у ньому мафіозі вказує молодшим учасникам на цінності, до яких вони повинні демонструвати шанобливе ставлення.

В своїй колонці Шинода також із сумом констатує, що для якудзи настали скрутні часи, і вона більше не може покладатися тільки на свій «бренд» для забезпечення економічного успіху.

Окрему сторінку в Yamaguchi-gumi Shinpo приділено поезії, в поетичному розділі, зокрема, опубліковані сатиричні хайку. Крім цього, в журналі також надруковано розважальні колонки, присвячені іграм го і сьогі.

За даними газети Sankei Shimbun, до синдикату Ямагучі-гумі входять близько 27,7 тис. учасників. В японському Агентстві національної поліції (The National Police Agency) повідомили, що кількість членів якудзи в останні роки зменшується: наприкінці минулого року до структур японської мафії входило близько 63,2 тис. осіб, і щороку їхня кількість зменшується на 7,1 тис. Синдикат Ямагучі-гумі, відзначили в агентстві, втратив у 2012 році близько 3,3 тис. учасників.

Як і італійська мафія, пише AFP, якудза проводить пов’язані з азартними іграми, проституцією, наркотиками і злочинністю в урядових колах операції, однак останнім часом інфраструктура японської мафії потерпає від законодавчих ініціатив, котрі не дозволяють членам синдикатів відкривати банківські рахунки і заключати угоди з придбання нерухомості. Якудза у великій мірі міфологізується японською культурою – у фільмах, серіалах, журналах стиль життя мафіозі подається з присмаком гламуру і самурайсього кодексу честі.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: My Modern Met.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду