Associated Press використовуватиме роботів, не витісняючи журналістів

Associated Press використовуватиме роботів, не витісняючи журналістів

00:00,
2 Липня 2014
2463

Associated Press використовуватиме роботів, не витісняючи журналістів

00:00,
2 Липня 2014
2463
Associated Press використовуватиме роботів, не витісняючи журналістів
Associated Press використовуватиме роботів, не витісняючи журналістів
До списку медійних організацій, які почали використовувати для написання новинних матеріалів роботів, долучилася Associated Press. Про це повідомляє Huffington Post.

У липні інформаційна агенція AP сподівається запровадити автоматизовану технологію, що дозволить публікувати більше гарячих ділових повідомлень про доходи компаній.

Таким AP економитиме час, необхідний для роботи журналістів, і щоквартально замість 300 історій публікуватиме 4400.

При цьому нова технологія не призведе до скорочення робочих місць в агенції.

«Йдеться про те, щоб використати технології для вивільнення репортерів для суто журналістської роботи замість опрацювання даних, - наголошує AP. - Чимало співробітників агенції позитивно сприйняли ці зусилля і протягом останніх декількох місяців брали участь в  обговоренні того, як їх здійснити».

За словами головного редактора AP із закордонних ділових новин Лу Феррари, такий стрибок вперед із використанням нових технологій – це шанс використовувати «наші мізки й час у більш підприємницький спосіб». На думку редактора, це дасть можливість репортерам більше зосередитися на таких речах, як висвітлення новин з місця подій та розширення  джерел інформації.

Він пояснив, що стратегічний партер інформаційної агенції, компанія Automated Insights, володіє алгоритмом, який збирає потрібні дані. А за декілька секунд виходить коротка історія обсягом від 150 до 300 слів «у стилі AP, з дотриманням журналістських стандартів».

Такі повідомлення позначатимуться як підготовлені автоматично.

Нині Associated Press вивчає, чи можливо автоматизувати випуск повідомлень про прибутки компаній за межами Сполучених Штатів.

Роботи набувають дедалі більшого поширення у світовій індустрії новин, додає Huffington Post. Нещодавно Японія представила першого у світі робота-ведучого новин, котрий читав їх, «не спіткнувшись жодного разу»

Los Angeles Times експериментувала з роботом-журналістом, котрий сповістив гарячу новину про землетрус у регіоні. Повідомлення було опубліковано приблизно через 3 хвилини.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
abqjournal.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду