Twitter дозволить використовувати двоетапну верифікацію акаунтів без SMS

00:00,
7 Серпня 2013
1129

Twitter дозволить використовувати двоетапну верифікацію акаунтів без SMS

00:00,
7 Серпня 2013
1129
Twitter дозволить використовувати двоетапну верифікацію акаунтів без SMS
Користувачі Twitter зможуть проводити двоетапну верифікацію своїх акаунтів без необхідності бути прив’язаними до отримання SMS-повідомлень. Таку можливість було включено до функціоналу клієнтів Twitter для Android та iOS. Про це 6 серпня повідомляється в Twitter Blog.

В оновлених версіях додатків Twitter для Android та iOS можна отримувати запити додаткового рівня захисту у вигляді push-повідомлення про підтвердження спроби доступу, або як сповіщення додатка. Користувач зможе побачити, де і з якого браузера було здійснено спробу увійти до його акаунту.

Така можливість дозволить, наприклад, провести верифікацію одразу декількох акаунтів, якими володіє користувач, відзначають в Twitter.

Можливість додаткового захисту акаунтів за допомогою SMS з’явилася в Twitter у травні 2013 року. Якщо опція верифікації через SMS активована, під час логіну в Twitter, крім логіну і пароля, сервіс буде вимагати від користувача 6-значний код авторизації. Цей код система кожного разу надсилає на мобільний телефон.

Систему подвійного захисту у Twitter вирішили ввести після того, як керівництво сервісу протягом тривалого періоду отримувало велику кількість звернень від власників зламаних акаунтів, відзначав один із розробників служби безпеки продуктів Twitter Джим О’Лірі (Jim O’Leary). При цьому створення надійного пароля і його періодична зміна залишаються найбільш важливою складовою захисту персональних даних, підкреслював він.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: M4OS Photos.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду