Оновлений MTV Russia очолить телеведуча Яна Чурікова

00:00,
8 Серпня 2013
1027

Оновлений MTV Russia очолить телеведуча Яна Чурікова

00:00,
8 Серпня 2013
1027
Оновлений MTV Russia очолить телеведуча Яна Чурікова
Яна Чурікова стане директором із запуску оновленого каналу MTV Russia. Про це 7 серпня повідомляє Lenta.Ru з посиланням на прес-реліз Viacom International Media Networks, власника бренду MTV.

Озвучені телеведучій завдання стосуються запуску та управління каналом, а також стратегічного розвитку бренду MTV в Росії. Керівником Чурікової буде Олена Бальмонт, генеральний директор VIMN в Росії і СНД.

Оновлений MTV Russia запуститься на кабельному телебаченні і в супутникових мережах в жовтні 2013 року. Канал буде орієнтуватися на формат глобального MTV, однак будуть збережені і деякі проекти російського виробництва. Крім цього, низка програм оригінального MTV буде виходити на телеканалі «Ю», котрий позиціонується як розважальний канал для молодих жінок.

Запуск MTV Russia відбувся в 1998 році. В 2007-му канал став власністю холдингу «ПрофМедиа», в 2012-му увійшов до компанії «ПрофМедиа ТВ» разом з «2×2» і ТВ3.

Голова «ПрофМедиа ТВ» Микола Картозія пізніше анонсував на частоті MTV Russia запуск нового каналу «Пятница». «Пятница» була запущена 1 червня, а MTV Russia перейшов під повний операційний і редакційний контроль Viacom International Media Networks. Яна Чурікова стала відомою завдяки роботі на MTV, вона працювала віджеєм, а такод продюсером і редактором каналу в перші чотири роки після запуску.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Paparazzi.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду