Головредом російського журналу GQ Style став Ігор Гаранін

00:00,
6 Листопада 2013
934

Головредом російського журналу GQ Style став Ігор Гаранін

00:00,
6 Листопада 2013
934
Головредом російського журналу GQ Style став Ігор Гаранін
Інформація про нове призначення у видавничому домі Condé Nast Росія з’явилася на сайті компанії учора.

Як йдеться у повідомленні, посаду головного редактора Ігор Гаранін обіймає з 1 листопада. Разом з тим він залишається директором моди журналу GQ. 

GQ Style – глянцеве видання для чоловіків про стиль і моду. Журнал був запущений у 2007 році за участі Ігоря Гараніна.

До команди видавничого дому Condé Nast Росія Гаранін приєднався роком раніше - у 2006-му в якості редактора відділу моди GQ.

У компанії вважають, що Гаранін – чудова кандидатура на посаду редактора чоловічого глянцю на тих підставах, що він – «денді», «ідеальний прототип читача GQ Style» і володіє знаннями про «допустиму довжину брюк та колір шкарпеток».

 «Ігор один із найдосвідченіших і шанованих співробітників модної індустрії в Росії, на його рахунку велика кількість презентацій, показів, виставок Pitti Immagine Uomo, чудових зйомок, модних сторінок і відповідей на чисельні питання читачів про допустиму довжину брюк, манжетів та колір шкарпеток. Він справжній денді, людина, яка говорить однією мовою з клієнтами і партнерами і є ідеальним прототипом читача GQ Style. Це абсолютно логічне призначення. У новій ролі Ігор отримає можливість проявити себе не лише як професіонал моди, але як і досвідчений керівник творчого колективу», -– говорить Аніта Гіговська, президент Condé Nast Росія. 

Ігор Гаранін народився 18 січня 1976 року в Іркутську, закінчив перекладацький факультет Московського державного лінгвістичного університету ім. Моріса Тореза. До приходу в Condé Nast керував департаментом закупок чоловічих колекцій в Bosco di Ciliegi та Podium.

Condé Nast Росія почав працювати у 1998 році. Зараз випускає дев’ять глянців (Vogue, GQ, GQ Style, Glamour, AD, Tatler, CN Traveller, Brides і Allure), загальна читацька аудиторія яких 3,5 млн. осіб. І сім сайтів - vogue.ru, glamour.ru, gq.ru, admagazine.ru, tatler.ru, cntraveller.ru, allure.ru.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Ігор Гаранін. gq.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду