Motorola збирається запатентувати мікрофон-тату

00:00,
11 Листопада 2013
2041

Motorola збирається запатентувати мікрофон-тату

00:00,
11 Листопада 2013
2041
Motorola збирається запатентувати мікрофон-тату
Компанія Motorola, що є підрозділом корпорації Google, подала заявку на патент на електронний мікрофон у вигляді татуювання, пише Telegraph.

Електронний мікрофон-тату – це стікер, що кріпиться до шиї користувача у районі горла. Під час телефонної розмови голос, «зчитаний» стікером, передається на смартфон.

    

У заявці на патент пояснюється, що у тату буде вживлено мікрофон, транслятор, що забезпечує зв'язок зі смартфоном користувача, батарею та контролер.  

Тату-стікери були розроблені массачусетською інженерною фірмою MC10.

За допомогою мікрофону-стікера компанія збирається покращити якість звуку під час телефонних розмов.

У пояснення до патентної заявки йдеться: «Пристрої мобільної комунікації часто використовуються у шумних місцях. Тому на великих стадіонах, залюднених вулицях, ресторанах чи в умовах надзвичайних ситуацій ми стикаємося з різними частотами акустичних шумів. Але зв'язок можна покращити за допомогою системи пониження таких шумів. Електронний мікрофон має здатність ловити звуки людського голосу шляхом зчитування вібрацій та коливань м’яза чи тканини гортані. Після цього татуювання надсилає ці звуки бездротово через блютус чи NFC до смартфону».

У поданні також зауважується, що «гальванічний детектор реакції шкіри» може перетворити пристрій у детектор брехні.

Обумовлюється, що електронні стікери можна чіпляти і на тварин.

Motorola передбачає також використання електронних тату та пігулок, здатних ідентифікувати бажання скористатися смартфоном.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
telegraph.co.uk
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду