Twitter вводить новий рівень захисту своїх користувачів
Соціальна мережа, що почала зашифровувати повідомлення у 2011 році, використовуючи звичайне HTTPS кодування, заявила у п’ятницю, що додала удосконалений пласт захисту для HTTPS, відомий як «пряма секретність» (forward secrecy), інформує Reuters.
«Пряма секретність» запобігає використанню потенційної слабинки у HTTPS, коли значна кількість даних може бути розкритою, якщо шпигуни викрадуть особистий «ключ», використаний для кодування всіх даних, пояснив відомий експерт із інтернет-безпеки Ден Камінски (Dan Kaminsky).
«Це дуже добре, що галузь рухається в даному напрямку», - зауважив він.
Відтоді, як стало відомо, що американські спецслужби вели масовий нагляд за користувачами по всьому світу, інтернет-гіганти один за одним почали заявляти про введення додаткових заходів для забезпечення конфіденційності своїх клієнтів.
Американське законодавство не дозволяє інтернет-компаніям – Facebook, Google, Microsoft, Yahoo та Apple – оприлюднити інформацію, які саме заходи і в яких масштабах здійснював уряд по збору даних. Ці події і спонукали компанії вдатися до нових рівнів захисту.
Так, минулого тижня виконавчий директор Google Ерік Шмідт (Eric Schmidt) під час лекції в Університеті Джона Хопкінса повідомив, що компанія ввела нові рівні захисту даних користувачів.