Телебачення – найбільш популярне медіа в США, преса – найменш - дослідження

00:00,
27 Листопада 2013
3349

Телебачення – найбільш популярне медіа в США, преса – найменш - дослідження

00:00,
27 Листопада 2013
3349
Телебачення – найбільш популярне медіа в США, преса – найменш - дослідження
Аналітики ринку провели порівняльний аналіз часу, який американці витрачають на те чи інше медіа, із рекламними витратами, щоби виявити потенційний рівень рекламних зростань.

Як показує графік від Statista, найбільше часу американці витрачають за переглядом телепрограм – майже 40%. При цьому на телебачення припадає найбільша частка реклами на ринку – понад 40%.

Порівняльний аналіз показує, що найгірше справи відбуваються у газетному сегменті. За останні десять років, протягом яких цифрові медіа завоювали увагу читачів та рекламників, американські видавці преси відчули значні зниження рекламних надходжень. Пік прибутків від реклами у сфері друкованих медіа припав на 2000-й рік, і відтоді упав на більше ніж 70%. Проте могло бути і гірше, вважають аналітики Macquarie Capital.

Якщо порівняти частку часу, яку американці витрачають на газети, із часткою рекламних витрат, виходить, що прибутки преси від реклами могли упасти ще на 70%.

Дослідження показують, що в середньому американці витрачають на читання газет та журналів менше 5% від усього часу, відведеного на те чи інше медіа. При тому друковані медіа отримують майже 20% від рекламних витрат на ринку загалом.

Зовсім інша пропорція в сегменті мобільних медіа. Майже 20% свого медіа часу американці віддають мобільним пристроям, а рекламні витрати у цьому сегменті ледве перевищують 4%.

Аналіз також показує потенційний ріст реклами відповідно до частки часу, яку споживачі витрачають на медіа.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
mediaweek.co.uk
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду