Головред проекту «Сноб» Микола Усков: Ми наближаємося до прибутковості

00:00,
28 Листопада 2013
1230

Головред проекту «Сноб» Микола Усков: Ми наближаємося до прибутковості

00:00,
28 Листопада 2013
1230
Головред проекту «Сноб» Микола Усков: Ми наближаємося до прибутковості
У грудні проект «Сноб» святкуватиме 5-річчя. В інтерв’ю «Лента.ру» керівник видання розповів, яким чином, їм вдалося перетворитися із іміджевого проекту мільярдера Михайла Прохорова у бізнес.  

Серед причин успіху проекту Усков – колишній головний редактор GQ – назвав мультимедійність та оптимізацію видатків. «Це абсолютно унікальний проект, що включає відразу кілька медійних майданчиків. Це і брендів журнал, і сайт, який одночасно є соціальною мережею з платним контентом і платним членством, і, нарешті, система офлайн-заходів для членів клубу в партнерстві із рекламодавцями. До того ж є мобільні додатки і дуже успішний книжковий проект», - пояснив головред.

Микола Усков розповів, що трафік інтернет-ресурсу включає 8 млн. показів на місяць. Наклад журналу – 50 тис. «Цифри айпад-версії… також мене радують», - додав Усков.

У процесі оптимізації видатків проекту було скорочено 40% співробітників. Ті, що залишилися, - універсали, орієнтовані на діяльність на всіх майданчиках. «Ми зараз знаходимося в абсолютно ринковій ситуації. Це вимога Михайла Прохорова, до чого я ставлюся з абсолютним розумінням», - сказав Усков.

За його словами, проект зараз наближається до прибутковості: «Ми дуже близькі до цього. Не можу розкрити цифр, але ми не залежимо в тій мірі від акціонера як це було, коли проект запустили».

Коментуючи ситуацію на російському медіаринку та стан свободи слова, Усков заявив: «Будь-яке ЗМІ, що претендує на об’єктивність, може потрапити під каток державної влади и позбутися рекламних прибутків, що надходять по лінії державних корпорацій. Цей тиск ми поки не відчуваємо, але його потрібно реально враховувати».

Як працює і на що спрямована система платного членства, Усков описав наступним чином: «Зараз ми намагаємося робити менш пафосні заходи, але змістовніші. Для нас зараз не так важливо, щоби зустріч відбулася у пентхаузі Гвінет Пелтроу у Нью-Йорку, а важливо, щоби вона була цікава для звичайних, нормальних людей, які до нас приходять. У нас близько п’яти тисяч членів, і немає шаленого росту. Ми проводимо в середньому десять заходів у місяць… Ми не знижуємо початковий внесок, тому що ми не справимося з великою кількістю членів (членський річний внесок – 6 тис. рублів, це близько $200. – MS)».

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Микола Усков. muzcentrum.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду