Google Arts & Culture зібрав онлайн-колекцію робіт Фріди Кало

Google Arts & Culture зібрав онлайн-колекцію робіт Фріди Кало

10:49,
29 Травня 2018
3625

Google Arts & Culture зібрав онлайн-колекцію робіт Фріди Кало

10:49,
29 Травня 2018
3625
Google Arts & Culture зібрав онлайн-колекцію робіт Фріди Кало
Google Arts & Culture зібрав онлайн-колекцію робіт Фріди Кало
Автори:
Проект Google Arts & Culture створив онлайн-колекцію робіт художниці Фріди Кало під назвою «Обличчя Фріди» (Faces of Frida).

До колекції увійшли близько 800 експонатів, серед них як картини художниці, так і листи, фотографії, записи зі щоденників. Загалом проект складається з кількох підрозділів - розповіді про те, хто така Фріда Кало та про її життя, пояснення чому варто дивитись на її постать за рамками її біографії, про її політичні поглядати та її стосунки з власним тілом.

Дослідниця та авторка книг про жіночі автопортрети Френсіс Борцелло пояснила в інтерв’ю для Google Arts & Culture, що образ Фріди Кало в сучасній культурі був дуже розмитим. Після смерті художниці в 1954 році її роботи стали дуже популярними й спільноти її прихильників створили різні версії того, якою вони бачили Фріду Кало. Водночас, і сама художниця бачила себе в дуже різних образах.

 

Фото Фріди Кало в дитинстві, 1913 рік.

 

Картина «Зламана колона» в Google Arts & Culture, 1944 рік.

 

Фріда Кало померла в 1954-му, у віці 47 років. В останні 10 років її здоров’я швидко погіршувалося й лише за цей період часу їй довелося носити 25 різних корсетів через травму спини, яку вона отримала ще в 1925-му році.

Автопортрет з мавпочками, 1945 рік.

MediaSapiens писав також про те, що додаток Google Arts & Culture навчили шукати двійників людей серед музейних картин. Це оновлення зробило Google Arts & Culture найпопулярнішим безкоштовним додатком у США.

Раніше в додатку Google Maps стали доступними для перегляду музеї всього світу. До Google Maps була інтегрована можливість ходити по віртуальних музеях в режимі Street View та проглядати анотації до творів мистецтва одразу в цьому ж додатку.

 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Google Arts & Culture
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду