В Україні створили додаток для людей з вадами слуху

В Україні створили додаток для людей з вадами слуху

12:06,
27 Грудня 2017
8412

В Україні створили додаток для людей з вадами слуху

12:06,
27 Грудня 2017
8412
В Україні створили додаток для людей з вадами слуху
В Україні створили додаток для людей з вадами слуху
Автори:
В Україні розробили додаток до смартфону, покликаний спростити комунікацію з людьми з вадами слуху в громадських місцях.

Про це йдеться в сюжеті ВВС  Україна.

Співзасновник та розробник додатку BeWarned, киянин Віталій Потапчук, народився із вадами слуху. Він зізнається, що найбільшу проблему в його житті становить спілкування з людьми: «Люди часто перепитують, нервують, не хочуть спілкуватися, — каже він. —Я розумію проблеми і психологію глухої людини, я на практиці з цим зустрічаюся».

Він переконаний, що розробка їх команди допоможе людям, що не чують або чують погано, отримувати різні послуги.

«Наприклад, глуха людина приходить в лікарню і бачить QR-код нашої програми, —розповідає пан Потапчук. — Цей код можна сканувати на свій смартфон і одразу спілкуватися. Коли я набираю щось на своєму смартфоні, людина бачить це на своєму в режимі реального часу. Людина, яка відповідає, може надиктувати [вголос] свою відповідь, а я бачитиму це в вигляді тексту. Це дуже просто, швидко й оперативно. У майбутньому я хотів би приходити в будь-яке місце: магазин, перукарню, і щоб там уже була програма для глухих. Це було б зручно з точки зору внутрішнього комфорту та самоповаги».

На його думку, використовуючи додаток, люди зможуть проявити відкритість та повагу до людей з вадами слуху. 

Сьогодні BeWarned стає дедалі популярнішим не лише в Україні, а й за її межами. Творці додатку пропонують використовувати його різним бізнесам: медичним установам, кафе, банкам, готелям, магазинам тощо. Все, що потрібно для роботи додатку — QR-рідер. BeWarned доступний для безкоштовного скачування в для Android та iOS.

Нагадаємо, нещодавно в Україні створили онлайн-сервіс Let's Enhance на основі штучного інтелекту, який дозволяє «наближати» покращувати якість фотографії без втрати якості.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
prleap.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду