Дослідники підрахували збитки від аварій, спричинених Pokémon Go за перші 148 днів у США
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Дослідники підрахували збитки від аварій, спричинених Pokémon Go за перші 148 днів у США
Економісти Мара Факсіо (Mara Faccio) та Джон Макконнелл (John McConnell) підрахували, що збитки, які виникли через водіїв, які грали в Pokémon Go за кермом й потрапили в аварію, становлять від $ 5,2 млн. до $ 25,5 млн. При цьому за досліджуваний проміжок часу дві особи загинули, пише The Verge.
Мара Факсіо й Джон Макконнелл перерахували цю цифру й для США загалом: так, за кілька місяців після виходу Pokémon Go втрати через ДТП по усій країні склали від 2 до 7,3 мільярдів доларів.
Вони також порівняли статистику дорожньо-транспортних пригод в Тіппікану за відповідний період попереднього року: виявилося, що після виходу гри було зафіксовано на 286 аварій більше.
Як пояснює видання, в грі є кілька типів локацій: «покестопи» (pokéstops), в яких гравці можуть підбирати різноманітні предмети для гри й «тренажерні зали», де гравці можуть «битися». За задумом, люди, які грають в Pokémon Go мають ходити між цими локаціями, але багато хто почали грати в гру за кермом, або ж спеціально використовували автомобілі, аби швидше пересуватися між ними. У відповідь компанія Niantic випустила оновлення, яке обмежило гру під час руху на високій швидкості. Однак, воно не стосується «покестопів».
Аналізуючи цифри, економісти зрозуміли, що число аварій було набагато більшим біля «покестопів», ніж біля «тренажерних залів». На їх думку, ДТП справді були спричинені людьми, які вискакували з автомобілів під час гри в Pokémon Go.
Під час піку популярності гри багато об'єктів культурної спадщини і «чутливих місць» (наприклад, церкви та кладовища) заборонили людям грати в Pokemon Go на своїх територіях, наголошує BBC. Так, у Відні церква подала до суду на творців Pokemon Go. А в Німеччині поліція і асоціація операторів аеропортів закликали ввести заборону на гру Pokemon Go на території аеропортів країни.