Prometheus запустить курс з дизайн-мислення

Prometheus запустить курс з дизайн-мислення

16:28,
20 Вересня 2017
2728

Prometheus запустить курс з дизайн-мислення

16:28,
20 Вересня 2017
2728
Prometheus запустить курс з дизайн-мислення
Prometheus запустить курс з дизайн-мислення
Автори:
Українська освітня платформа Prometheus відкрила реєстрацію на новий курс «Дизайн-мислення для інновацій».

Навчання розпочнеться 30 жовтня й триватиме 5 тижнів. Реєстрацію на нього вже відкрито за посиланням: prometheus.org.ua/designthinking.

Дизайн-мислення – це успішна та ефективна методика для створення інновацій, яку активно використовують у роботі такі компанії як Google, Apple, Samsung, IBM, IKEA та інші. 

Авторка курсу Джин Лідтка — професорка і викладачка Школи бізнесу Дарден Університету Вірджинії, США. Пані Лідтка є міжнародним експертом з дизайн-мислення і співавтором таких світових бестселерів як «Проектне мислення для вирішення проблем» і «Думай як дизайнер».

Завдяки курсу усі охочі зможуть побачити дизайн-мислення в дії, дізнатись про його методи, проаналізувати власний спосіб мислення, спробувати застосувати знання на персональних викликах і переконатись у дієвості інноваційних рішень, які створюються за допомогою дизайн-мислення.

Курс складається із відео-лекцій, обговорення можливостей і фінального завдання. Модераторами курсу є експерти з дизайн-мислення Анна Юрченко, Олександр Акименко, Оксана Гошва та Лілія Боровець.

Для слухачів курсу буде створено окремий напрямок для обговорення на форумі та оголошено конкурс із грошовими винагородами.

«Наша ціль – допомогти використовувати інструменти дизайн-мислення для покращення навчального досвіду та створення інновацій в українській освіті», — зазначили в Prometheus.

Курс «Дизайн-мислення для інновацій» є частиною освітнього проекту благодійної організації «Фонд Випускників України» (Alumni Fund Ukraine), яка отримала дозвіл від Школи бізнесу Дарден, США, на переклад та запуск їхнього курсуЦе перший курс, що був розміщений на платформі Coursera, який перекладено та адаптовано для українських слухачів. 

Команда «Фонду Випускників України» додатково проведе для слухачів курсу безкоштовні навчальні події і зустрічі у Києві та Львові. Дізнатися більше про проект та підтримати його можна тут

До старту курсу в Україні долучилися доброчинці, волонтери та партнерські організації, зокрема UA:Суспільне Мовлення, Grammarly, kmbs, LvBS, Про.Світ та інші.

Нагадаємо, цього року Prometheus також запустив безкоштовні онлайн-курси «Цифрові комунікації в глобальному просторі» та «Основи програмування на Java».

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду