NASA створило симулятор доповненої реальності для прогулянок по поверхні Марса
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
NASA створило симулятор доповненої реальності для прогулянок по поверхні Марса
В Mars 2030 користувачі можуть прогулятися поверхнею планети, площею 39 квадратних кілометрів. Симулятор доступний для власників шоломів віртуальної реальності HTC Vive і Oculus Rift, описує проект The Verge.
Творці проекту використали знімки, зроблені апаратами Curiosity і Mars Reconnaissance Orbiter, для того, аби відтворити ландшафти планети. Окрім того, в Mars 2030 сконструйовані станції, марсоходи, сонячні панелі й інші подібні об’єкти. Користувачі можуть поставити прапор на планеті, поїздити на марсоході, позбирати каміння з поверхні планети, можуть навіть загинути. Однак, жодних завдань чи ігор в симуляторі немає.
Фрагмент з Mars 2030, джерело: Fusion Media Group.
Марсохід в симуляторі Mars 2030, джерело: Fusion Media Group.
Випробування симулятора Mars 2030.
Нагадаємо, нещодавно британська газета The Guardian створила проект «Limbo» з використанням VR-технології, аби показати життя біженців. «Limbo» ставить глядача на місце шукача притулку, який прибуває до незнайомої йому країни. Також проекти з VR створює The New York Times - перший матеріал у новій технологічній версії видання опублікувало в 2015 році, він був про дітей війни в Україні, які втратили свої помешкання через військові дії.