Україна задражнила в Twitter Росію через Анну Ярославну

Україна задражнила в Twitter Росію через Анну Ярославну

11:40,
31 Травня 2017
3041

Україна задражнила в Twitter Росію через Анну Ярославну

11:40,
31 Травня 2017
3041
Україна задражнила в Twitter Росію через Анну Ярославну
Україна задражнила в Twitter Росію через Анну Ярославну
Автори:
Офіційний акаунт України в Twitter @Ukraine вирішив нагадати, що королева Франції Анна Ярославна була донькою київського князя Ярослава Мудрого.

Акаунт @Ukraine опублікував колаж із зображень лісу та портрету Анни Ярославни із підписами, що в 1051 році, коли Анна Ярославна одружилася з французським королем Генріхом, на території Москви в цей час ще був ліс.  «Коли Росія каже, що Анна Київська заснувала російсько-французькі відносини, дозвольте нам нагадати послідовність подій», - йдеться у дописі.

У відповідь акаунт @Russia опублікував фото собору святої Софії в Великому Новгороді, побудованого приблизно в той же час. «Ми пишаємося нашою спільною історією. Росія, Україна і Білорусь поділяють одну історичну спадщину, яка мала б об’єднувати наші народи, а не розділяти нас», - йдеться у підписі до фото.

Український акаунт запостив gif-картинку з мультсеріалу «Сімпсони»: на ній персонаж натискає кнопку і табличка з написом «Росія» змінюється на «Радянський союз». «Ви дійсно не змінюєтеся, чи не так?» - дописала @Ukraine під картинкою.

До розмови долучився акаунт МЗС Росії, написавши, що у 1051 Київ був столицею єдиної Русі, яка включала території сучасних Білорусі, України та Росії, та порадивши Україні «не заздрити».

Відповідь не забарилася. «Київська Русь також сягала сучасних територій Естонії, Литви та Латвії, Польщі, Чехії та Румунії. Так що давай без нісенітниць про “триєдину націю” та дотримуйтесь міжнародного права», - написала Україна.

При цьому інші користувачі Twitter іронізували, що дипломатія з реального світу переістилась в сервіс мікроблогів. Амераканський телеканал CNN написав, що «світ став свідком ще одного новаторського використання GIF дипломатії, коли офіційний twitter-акаунт України познущався над офіційним акаунтом Росії».

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін під час візиту до Парижу заявив, що французько-російські відносини почалися зі шлюбу доньки князя Ярослава Мудрого Анни Ярославни із Генріхом I у 1051 році.

Офіційний акаунт України в Twitter @Ukraine з'явився у червні минулого року. За інформацією видання AIN.ua, ним займаються SMM-ники з Адміністрації Президента.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Coub
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду